Skirgiškės
http://www.skirgiskes.lt/forum/

Elektroninis gyventojų surašymas
http://www.skirgiskes.lt/forum/viewtopic.php?f=9&t=198
Puslapis 11

Autorius:  Ramune [ 2011-02-21, 13:21 ]
Pranešimo tema:  Elektroninis gyventojų surašymas

Prasau visu i si reikala labai rimtai paziureti, nes ateinancius 10 metu tais skaiciais vadovausis visos instancijos, jais remiantis bus skiriami pinigai keliams, transportui ir pan. Pries tai buves gyventoju surasymas buvo 2001 metai ir pvz. Skirgiskese buvo rasta vos 33 gyventojai. Siemet bus proga parodyti, kad musu cia daug ir mes jega, su kuria verta skaitytis ir gerbti :ok:

Informacija paimta is Vilniaus rajono savivaldybes puslapio
http://www.vilniaus-r.lt/index.php?id=19894

"Šių metų kovo–gegužės mėn. vyks visuotinis gyventojų ir būstų surašymas. Tai svarbus įvykis visai šaliai, pasikartojantis tik kas dešimtį metų.

Pirmą kartą gyventojai galės patys susirašyti elektroniniu būdu. Užpildyti surašymo lapą bus galima kovo 1–14 d. adresu http://www.esurašymas.lt.

Statistikos departamentas kviečia susirašyti el. būdu, nes tai saugu, patikima, šiuolaikiška ir patogu. Elektroniniu būdu nesusirašiusius gyventojus nuo balandžio 5 iki gegužės 9 d. lankys surašinėtojai.

Užpildyti surašymo lapą nesudėtinga, dalis gyventojo ir jo būsto duomenų yra pateikta iš pagrindinių valstybės registrų. Susirašyti reikia savo nuolatinės gyvenamosios vietos adresu. Jis nebūtinai turi sutapti su deklaruota gyvenamąja vieta. Vienu kartu surašomi visi būsto gyventojai. Pateikiant kito asmens duomenis, reikia žinoti jo asmens kodą. Duomenis galima tikslinti viso elektroninio surašymo metu.

Surašymo sėkmė priklauso nuo mūsų visų! Nelaukime surašinėtojo – susirašykime patys ir paraginkime tai padaryti savo draugus ir pažįstamus.

Daugiau informacijos rasite interneto svetainėje http://www.stat.gov.lt. "

Autorius:  ruta74 [ 2011-02-25, 13:21 ]
Pranešimo tema:  Re: Elektroninis gyventojų surašymas

"Susirašyti" svarbu ir būtina, ne tik dėl to, kad el.surašymui sukurti berods 2 mln. lt. panaudota. Dar būtų gerai "susirašius" pagal nuolatinį gyvenamosios vietos adresą nepamiršti jo deklaruoti ir dar geriau jei jis sutaptų su deklaruota gyvenamąja vieta. Sprendimų priėmimui, norėtųsi tikėti, mano galva dažniau naudojami migracijoje esantys (dažniau atsinaujina. Kiek pamenu anksčiau būta ir Administracinės teisės pažeidimo kodekso straipsnio - jei pasikeitus gyvenamajai vietai per n dienų to nedeklaruosi bauda n Lt. Klausimas ar baudų būta, nes kaip pažeidimą sukontroliuoti :lol: ), o ne būsimi statistikos duomenys. Ar privalumų turėti dvi vietas vis dar daugiau? Klausimas turbūt kiekvienam asmeniškai.

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/