Skirgiškės
https://www.skirgiskes.lt/forum/

Darni šeima
https://www.skirgiskes.lt/forum/viewtopic.php?f=4&t=223
Puslapis 11

Autorius:  Ramune [ 2011-07-19, 13:15 ]
Pranešimo tema:  Darni šeima

Sveiki,
Kadangi mūsuose vis daugiau apsigyvena įvairių šeimynėlių, tai pamaniau, kad gal kas galėtų sudalyvauti ir tokiame konkurse :yes: Ir patys pasidžiaugtų ir kitiems pavyzdį parodytų :dance:

"Labiausiai įkvepia gerieji pavyzdžiai, tad ir šiemet kviečiame šeimas pasidalinti savo gerosiomis istorijomis bei entuziazmu su visa Lietuva, savo nuoširdžiais pasakojimais ir patirtimi paskatinti stiprėti kitas šeimas. Juk kiekviena šeima yra unikali, nepakartojama ir ypatinga.
Norintieji dalyvauti konkurse yra kviečiami apsilankyti interneto svetainėje http://www.darni-seima.lt ir laisva forma pateikti pasakojimus apie savo šeimą tuo aspektu, kuris labiausiai ją apibūdina, kas jus vienija, kas būdinga jums kaip šeimai.
Galbūt tai bus pasakojimas apie ypatingą šeimos susikūrimo istoriją, išskirtines tradicijas ar vienijančias vertybes, šeimos bendruomenišką, pilietišką ar savanorišką veiklą, kūrybinius projektus, susiorganizavus visiems šeimos nariams daromus gerus darbus kitiems, apie šeimos pagalbą kitoms šeimoms, apie kuriamą ar jau sėkmingai vystomą šeimos verslą, šeimos vidaus taisykles, savitus vaikų auklėjimo metodus.
O gal tai bus naudingi sava patirtimi paremti patarimai kitoms šeimoms apie tai, kaip sutarti, taikiai spręsti kylančius konfliktus tarpusavyje, kurti ir stiprinti darnumą, geranoriškumą ir vienybę šeimoje.
Konkurse kviečiamos dalyvauti visos norinčios šeimos, nėra jokių apribojimų – nesvarbu ar jaunos, ar vyresnės, ar gausios, ar nelabai.
Šeimų pasakojimai su nuotraukomis bus skelbiami interneto svetainėje http://www.darni-seima.lt. Už patikusias šeimas bus galima balsuoti, komentuoti ar palinkėti šeimoms sėkmės.
Svetainės lankytojai rinks savo favoritus, jiems bus skirtas specialusis publikos prizas. Konkursui sudaryta vertinimo komisija atrinks pačius įdomiausius, šilčiausius, linksmiausius šeimų pasakojimus.
Kviečiame visus norinčius pradėti registruotis jau šiandien. Galite pasakoti apie savo šeimą arba rekomenduoti, pasiūlyti pažįstamą šeimą. Pasakojimus bei rekomendacijas galima siųsti adresu info@darni-seima.lt iki rugsėjo 23 dienos.
Visa išsami informacija apie konkursą ir konkurso sąlygas: http://www.darni-seima.lt.
Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos informacija"
:good:

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/