« grįžti atgal

Šviesolaidinis internetas (Registracija)
2014 lapkričio 03d.

Šviesolaidinis internetasSu mumis susisiekė kaimynai iš Balsių – UAB „EKOFON“ (www.ekofon.lt). Įmonė siūlo interneto, IP TV, skambučius per fiksuotą ir (arba) per mobilų telefoną. UAB „EKOFON“ sparčiai vysto šviesolaidinio interneto tinklą Balsiuose ir ateinančiais 2015 m. žada šias paslaugas pasiūlyti ir Skirgiškių gyventojams. Manau, tai tikrai džiugi žinia, kad pagaliau ir mūsų gyvenvietę pasieks šviesolaidinis ryšys.

Ketindami kuo greičiau pradėti darbus ir pasitvirtinti kitų metų planus UAB „EKOFON“ norėtų žinoti, kiek Skirgiškių gyventojų pageidautų naudotis jų paslaugomis. Taigi, visus kviečiame užpildyti žemiau pateiktą formą. Patikiname, kad informacija nebus naudojama jokiai tiesioginei rinkodarai (paprastai tariant reklamoms ar pan.). Duomenis galės panaudoti tik Skirgiškių gyventojų asociacija (pranešdama apie įvykius Skirgiškėse) ir UAB „EKOFON“ (įtraukdama Jus į būsimų klientų sąrašą). UAB „EKOFON“ atstovai atskirai susisieks su kiekvienu užsiregistravusiu, todėl formoje būtinai nurodykite teisingus kontaktinius duomenis.

Registruotis gali ir tie, kurie dar tik planuoja keltis gyventi į Skirgiškes, ruošiasi statyti gyvenamąjį namą ir pan. Anketą prašome užpildyti visus, kurie ateityje norės greito šviesolaidinio interneto Skirgiškėse ir jos apylinkėse. Paraginkite kitus ir padėkite jiems užsiregistruoti (galite užpildyti formą ir už juos, tik būtinai gaukite jų sutikimą ir nurodykite teisingus kontaktinius duomenis). Kuo norinčiųjų bus daugiau, tuo lengviau ir greičiau UAB „EKOFON“ apsispręs tiesti optinių tinklų kabelius mūsų apylinkėse.

Paslaugų kainos pateiktos interneto svetainėje: www.ekofon.lt

Registracijos forma (jau užsiregistravo: 358)

  Laukeliai pažymėti žvaigždute * yra privalomi.

  Jūsų vardas ir pavardė*

  Kontaktinis telefono Nr.*

  Jūsų el. pašto adresas

  Jūsų adresas (bendrija ir sklypo Nr. arba gatvė ir namo Nr.)*

  Komentarai, pastabos, pasiūlymai, klausimai