« grįžti atgal

Darom 2012
2012 balandžio 17d.

Š. m. balandžio 21 d., šeštadienį, jau tradicine tapusi pavasarinė aplinkos švarinimo akcija ,,Darom” vėl pakvies lietuvius telktis šalies švarinimui. Penktąjį kartą šalyje vyksianti akcija bendram tikslui šiemet tikisi suvienyti daugiau nei dešimtadalį Lietuvos gyventojų.

Skirgiškės taip pat tradiciškai jungiasi prie šios akcijos ir kviečia visus nuolatinius gyventojus ir sodininkus aktyviai prisijungti ir sutvarkyti aplinką kurioje visi gyvename.

Aktyviausius kviečiame prie akcijos jau prisijungti ir penktadienį (20 d.) vakare po darbų 18-19 val. bei padėti surinkti šiukšles nuo Vilniaus pabaigos ženklo iki Skirgiškių.

Nepamirškite, kad galite pristatyti padangas, buitinę techniką, mobiliuosius telefonus, metalo laužą ir kt. prie autobuso stotelės iki šeštadienio 12:00 val. Visos kitos buitinės atliekos bus priimamos šiukšlių surinkimo vietose (spauskite ant žemėlapio norėdami padidinti).

„Lietuva yra viena iš pirmųjų šalių, prieš 5- erius metus palaikiusių akciją ,,Darom”, ir viena iš keletos,- pavyzdingai ją kasmet rengiančių. Labai smagu, kad kiekvienais metais į mūsų kvietimą – vienytis šalies švarinimui – atsiliepia vis daugiau tautiečių. Tai įrodo, kad Lietuvoje žmonių sąmoningumas ir atsakomybė po truputėlį auga. Žmonės pamažu pradeda suvokti, kad esame atsakingi ne tik už tvarką savo kieme” – sakė akcijos ,,Darom’12” organizatorius Karolis Sargūnas.

Papildomos informacijos ieškokite oficialiame Darom tinklapyje adresu: www.mesdarom.lt