Renginiai« grįžti atgal

2015 08 vasario

Užgavėnių laužasVasario 15 dieną 14 val. Europos parke iškilmingai pažymėsime Vasario 16-osios 97-ąsias metines ir linksmai atšvęsime užgavėnes. Kartu sieksime naujo Lietuvos rekordo!

Ateik sužinok ir būk jo dalyvis!

Kaukės ir gera nuotaika – Jūsų, karšta arbata, užgavėnių šiupinys, blynai ir šauni programa – mūsų.

Renginys nemokamas!

2014 08 rugsėjo

Skirgiškių šventė 2014Laikas: 2014 m. rugsėjo 14 d.  12:00

Vieta: Europos parkas

Programa: Mugė, bėgimas, rungtys, koncertas

Laukiam visų!

2013 25 lapkričio

Skirgiskiu svente 2013Europos parke įvyks Skirgiškių šventė. Šventės pradžia 13 val.

13.00 val. Paskaita „Būkime saugūs kelyje“ (ir piestiesėms ir vairuotojams) policijos atstovas apie situaciją keliuose pėstiesiems ir vairuotojams ir būdai kaip išvengti nelaimių ir būti saugiems ir matomiems.

13.30 val. 14.00 val. Protų mūšis (atskirai vaikams, atskirai suaugusiems saugaus eismo ir vairavimo taisyklės grupėse tuo pačiu metu)

14. 00val Praktinis važiavimas su kliūtimis, suaugusiems automobiliu, vaikams dviračiu jei oro sąlygos leis.

14.30 -koncertas

15.20 -Šventės pabaiga.

2013 10 gegužės

Darom 2013Š. m. gegužės 11 d., šeštadienį, jau tradicine tapusi šaštąjį kartą vyksianti pavasarinė aplinkos švarinimo akcija ,,Darom” vėl kviečia telktis šalies švarinimui. Bendra informacija pateikiama www.mesdarom.lt

Skirgiškėse pradedam švarintis  nuo 9:00 val. prie Jums artimiausio taško (žr. žemėlapį). Nepamirškite pasiimti pirštinių ir šiukšlių maišų.

Aktyviausius kviečiame prie akcijos prisijungti ir penktadienį (10 d.) vakare po darbų 18-19 val. bei padėti surinkti šiukšles nuo Vilniaus ribos ženklo iki Skirgiškių.

Šiukšlės surenkamos ir išvežamos bus šeštadienį 12 val.

2012 12 gruodžio

Gruodžio 16 d. 11 val. kviečiame visus papuošti Skirgiškes ateinančioms šventėms. Tradiciškai renkamės autobuso žiede.

2012 19 rugsėjo

Rugsėjo 8 d. buvo švenčiama „Skirgiškių gyventojų asociacijos“ 3 metų gimtadienio šventė, kurios metu jau tapo tradicija akcentuoti saugų eismą. Šventę pradėjome kasmetiniu simboliniu garbės rato bėgimu Skirgiškių gatvelėmis.

Šiais metais į šventę atvyko profesionalų komanda iš vairavimo mokyklos „Autoklasė“. Jos lektorius Artūras Pakėnas šventės dalyvių dėmesį prikaustė paprasta, ilgamete vairavimo patirtimi ir gyvenimiškais įvykiais dirbant vairavimo mokykloje paremta paskaita. Ne vienas ir didelį vairavimo stažą turintis vairuotojas buvo priverstas susimąstyti, lektoriui paklausus, kokį atstumą per  vieną sekundę įveikia automobilis važiuodamas 50 km/h greičiu arba kokį svorį susidūrimo atveju įgauna ant galinės automobilio palangės palikta knyga. Išgirsti stulbinantys faktai įtikino visus eismo dalyvius: tiek vairuotojus, tiek keleivius, tiek pėsčiuosius Skaityti daugiau…

2012 02 rugsėjo

Rugsėjo 8 d. 16:00 val. Skirgiškių gyventojų asociacija organizuoja Skirgiškių šventę-mugę.

Renginio metu bus tradicinis šventinis bėgimas Skirgiškių gatvelėmis, karučių slalomas, ženklų šarada. Jauniesiems šventės dalyviams rungtys su dviračiais. Mugės metu bus galima įsigyti medaus, augalų ir kitų rudens gėrybių. Po renginio bus diskoteka jaunimui.

Kviečiame nesnausti ir sudalyvauti!

2012 22 rugpjūčio

Saugus kelių eismas – visiems svarbus ir rūpimas klausimas, todėl kiekvienas pilietis turi padėti užtikrinti, kad eismas keliuose būtų saugesnis.

Kadangi Lietuvoje vasaros būna trumpos, dažni lietūs, temperatūrų skirtumas sukelia tirštą rūką, vairavimo sąlygos neretai būna sudėtingos. Skirgiškių gyventojų asociacija yra įsikūrusi labai gražioje teritorijoje tarp miškų ant Neries upės kranto. Tačiau akį džiuginanti žalumos gausa neretai virsta papildomu pavojumi kelyje tiek vairuotojui, tiek pėsčiajam. Kelias jungiantis Vilniaus miestą su Skirgiškėmis vingiuoja kalvota mišku apaugusia Neries pakrante.

Skaityti daugiau…

2012 07 rugpjūčio

Ne vienas vairuojantis Skirgiškių gyventojas yra susidūręs su situacija, kai pravažiavus Vilniaus riboženklį esant lietui, rūkui ar stipriau sningant tamsoje sunkiai mato kelio ribas. Ir tai tik dėl to, kad nėra kelkraštį žyminčių stulpelių su atšvaitais.

Skirgiškių gyventojų asociacijos aktyvūs nariai rūpinasi savo ir visų saugumu kelyje, kad visi saugiai grįžtume namo. Tam tikslui pavyko suorganizuoti, kad kelkraščiuose atsirastų daugiau juos žyminčių stulpelių.

Šių metų rugpjūčio 11 d. (šeštadienį) nuo 11 val. organizuojama talka įkasti kelkraščius žyminčius stulpelius. Renkamės tradiciškai prie autobuso stotelės.

Visi norintys ir galintys kviečiami prisijungti prie akcijos ir parodyti jog saugumas kelyje mums ne paskutinėje vietoje. Galbūt gausiai susirinkę įtikinsim atitinkamas organziacijas skirti daugiau lėšų mūsų kelio ženklinimui.

2012 25 balandžio

Jau ketvirti metai Skirgiškių apylinkių gyventojams pavasaris asocijuojasi ne vien su pražydusiom žibutėm, parskrendančiais paukščiais, bet ir su visuotine akcija „Darom“.

Nors šiais metais ji vyko balandžio 21 d. nuo 10 iki 13 val., bet jai ruoštis buvo pradėta gerokai anksčiau: iniciatyvūs gyventojai su Vilniaus rajono koordinatore derino šiukšlių surinkimo taškus, domėjosi priemonių (pirštinių, maišų) aprūpinimu, dalinosi patirtimi iš praėjusių metų akcijų. Sudėtingiausia buvo surasti galimybę išvežti padangas ir stambiagabarites šiukšles. Ši galimybė atsirado tik penktadienio vakare. Skaityti daugiau…